Forum Gündemi:

  Kpss Teknik 2021 LGS Kılavuz Rehberi V3
Yazar: Kpss Teknik - Dün, Saat: 01:54 - Forum: Rehberlik - Yorum Yok


Ders

REHBERLİK

Aciklama

Kpss Teknik 2021 LGS  Kılavuz Rehberi V3 Kitabımızı sizler için çıkardık. Öncelikle sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederim. Rehberlik kitabımızın içerisinde ; Yaşam Koçluğu konusunda destek veren ve ücret talep eden Yaşam Koçluğunu, Kpss Teknik ailesi ücretsiz veriyor. Bu kitabımızda sizler için ücretsiz olarak eklediğimiz dosyada , " Günlük Yapılacak Listesi , Haftalık Ders Çalışma Şablonu , Kaynak Takip Çizelgesi, Deneme Takip Çizelgesi , Saatlik Ders Çalışma Programı , LGS Hakkında Bilgiler , Puan Türleri, LGS Konuları  ve Test Çözme Teknikleri Hakkında Bilgiler " ilgili çalışmamızı aşağıdaki indirme linkinden indirebilirsiniz.

Dosya_turu

PDF / JGEP


Indirme_linki

https://yadi.sk/i/_Gk_OmOj5ou9YwLGS Puan Hesaplama 2020 , Veri Analizi , Dashboard Çalışması V1 >>  https://www.kpssteknik.com/konu-lgs-puan...si-v1.html  Yazımızı Mutlaka İnceleyin 
Uyari
[Resim: attachment.php?aid=187]


  Kpss Teknik 2021 YKS (TYT-AYT) Kılavuz Rehberi V4
Yazar: Kpss Teknik - Dün, Saat: 01:39 - Forum: Rehberlik - Yorum Yok


Ders

REHBERLİK

Aciklama

Kpss Teknik 2021 YKS (TYT-AYT)  Kılavuz Rehberi V4 Kitabımızı sizler için çıkardık. Öncelikle sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederim. Rehberlik kitabımızın içerisinde ; Yaşam Koçluğu konusunda destek veren ve ücret talep eden Yaşam Koçluğunu, Kpss Teknik ailesi ücretsiz veriyor. Bu kitabımızda sizler için ücretsiz olarak eklediğimiz dosyada , " Günlük Yapılacak Listesi , Haftalık Ders Çalışma Şablonu , Kaynak Takip Çizelgesi, Deneme Takip Çizelgesi , Saatlik Ders Çalışma Programı , YKS Hakkında Bilgiler , Puan Türleri, YKS (TYT-AYT) Konuları ve Konulara Göre Soru Dağılımı , Hangi Ders Nasıl Çalışmalıyım ve Test Çözme Teknikleri Hakkında Bilgiler " ilgili çalışmamızı aşağıdaki indirme linkinden indirebilirsiniz.

Dosya_turu

PDF / JGEP


Indirme_linki


https://yadi.sk/i/XWsn0vbU-bwNOwUyari
[Resim: attachment.php?aid=187]

Ekran Görüntüleri
   

  2021 YKS (TYT-AYT) Konuları , Soru Dağılımları ve Hangi Konuda Kaç Soru Çıktı PORTFÖY
Yazar: Kpss Teknik - Dün, Saat: 01:09 - Forum: YKS Hazırlık - Yorum Yok

Merhaba Arkadaşlar , bu yazımızda YKS (TYT-AYT) öğrencileri için bir çalışma yaptık. Bu çalışma Kpss 2020 öğrencilerine Kpss Konularına Göre Dağılımı PORTFÖY Çalışmasını toplamda 3820 kişi tarafından indirildi ve paylaşıldı. Bu seferde YKS 2021 öğrencileri için bir çalışma yaptık. Bu çalışmayı aşağıdaki görselden inceleyebilirsiniz ve ayrıca ek dosyadan indirebilirsiniz. 

Kısa bir bilgi verirsek ; YKS 3 oturumdan oluşmaktadır. 1.oturum Temel Yeterlilik Testi yani kısa hali ile TYT2.oturum Alan Yeterlilik Testi yani AYT, son olarak 3.oturum ise Yabancı Dil Testi YDT. Sınavların hepsi bir hafta sonu içerisinde yapılıp tamamlanmaktadır.[Resim: attachment.php?aid=186]

Ekran Görüntüleri
   

  Test Çözme Teknikleri ve Dikkat Etmemiz Gereken Bölümler Nelerdir ?
Yazar: Kpss Teknik - 15.11.2020, Saat: 23:35 - Forum: Rehberlik - Yorum Yok

Ders

Test Çözme  Teknikleri ve Dikkat Etmemiz Gereken Bölümler Nelerdir ?

Aciklama

Öncelikle 

Dosya_turu

PDF


Indirme_linki

https://yadi.sk/i/7tR2Jkdo4WTlUg


Uyari
   


  LGS Puan Hesaplama 2020 , Veri Analizi , Dashboard Çalışması V1
Yazar: Kpss Teknik - 12.11.2020, Saat: 00:57 - Forum: Özel Ders Programları - Yorum Yok

Ders

LGS Puan Hesaplama 2020 , Veri Analizi , Dashboard Çalışması V1

Aciklama

Öncelikle Bu Dosyayı İndiren Herkese Merhabalar Adım Berat Koyuncu , Kpss Teknik Kurucusuyum.Bu Çalışma LGS öğrencilerine özel hazırlanmıştır, bu çalışma ile ilgili tüm yorumlarınızı bekliyorum. Bu çalışma Versiyon 01 olarak tanımlanmıştır. Sizlerin yoruma göre değişikleri yapılacaktır. Aşağıda yer alan açıklamalara dikkat ediniz !

[ ] Kurum Ortalama Analiz Sekmesinde Sadece En üst Bölümde Yer Alan Tabloyu Doldurmanız Yeterlidir. Aşağıdaki Grafikler Otomatik Olarak Değişecektir. ( Kırtasiye Aracılığı/ Kurum Optik Okuyucuları Tarafından Verilen Ortalamaları Yazmanıza Yarayan Kısımdır)

[ ] SINIF-VERİ GİRİŞ EKRANI VE SINIF VERİ ANALİZİ Sekmesi Birbirleriyle Bağlantılıdır. Veri Girişi Sadece " Sınıf - Veri Giriş Ekranı " Kullanılacaktır.

[ ] SINIF-VERİ GİRİŞ EKRANI , " Tablo 01 " Yer Alan Bilgilerde Sarı Renk'de Yer Alan Kısımlara Dokunmayınız Formül Yer Almaktadır. Tablo 01 Yer Alan Veriler Sadece 1 Deneme Üzerinden Analiz Gerçekleştirebilir. Sınıf - Veri Analiz Sekmesinde Yer Alan Grafikler Tablo 01'den Veri Çekmektedir.Grafikler Öğrenci Numarasına Göre Sıralama Olmuştur, İsimine Göre Yapılmamıştır.

[ ] SINIF-VERİ GİRİŞ EKRANI , " Tablo 02 " Yer Alan Bilgilerde Öğrenci Okul Numarası, İsimsoyisim Olarak Veri Girişi Yapınız ve Hangi Denemelerden Kaç Doğru Yada Kaç Puan Aldığını Tabloya İşleyin. Sizlere Tavsiyem Doğru Sayıları Yazın Daha Mantıklı Geldi Bana :) Sınıf Veri Analiz Sekmesinde Yer Alan En İyi Sonuç Çizelgesi O Kısımdan Veri Çekmektedir. ( Sizleri Yorumları Önemli Bunun İçin Geliştirilecektir.)

[ ] Kişi - Veri Analizi , Kişi Veri Giriş Ekranı , Kişi - Puan Hesaplama Analizi Sekmesi Tamamen Kişisel Hesaplamalar İçin Hazırlanmıştır. Bu Hesaplamalar 2020 LGS MEB Analiz Klavuzundan Veriler Alınmıştır. Kesin Sonuç Değildir. Hesaplama'da En Düşük ve En Yüksek Ders Not Ortalaması Bilinmemektedir. Hesaplama 500 Puana Denk Gelecek Şekilde En Yüksek/Düşük Ortalama Verilmiştir.  KESİN SONUÇ DEĞİLDİR. TAHMİN ÜZERİNE TAHMİNDİR. BİR SONRAKİ AÇIKLAMA DİKKAT

[ ] Tabiikide Öğrencilerimiz Puanım Kaç Gelecektir Merakı Vardır ve  Puan Hesaplaması Yapan Sitelere Giriş Yaparak Puan Hesaplaması Yapmaktadır. İnanın Ki Kaç Siteye Girerseniz Girin Hepsi Farklı Sonuç Verecektir. Çünkü Hepsinin Ortalamayı Farklı Alıyor. Sizlere Tavsiyem " Kişi - Veri Giriş Ekranı " Sekmesinde Yer Alan Tabloyu Takip Edin En Azından Hangi Denemede Kaç Doğru Yaptım , Kaç Net Yaptım Onu Takıp Edin. PUAN HESAPLAMAYIN ! (Sadece Abi Tavsiyesi)

[ ] Kişi-Veri Analizi ve Kişi - Puan Hesaplama Analiz Sekmesinde Hiçbir Şekilde Veri Girmiyorsunuz Kişi - Veri Giriş Ekranından Otomatik Olarak Almaktadır. Kişi-Veri Alanizi İncelediğinizde Detaylı Bilgiye Sahip Olabilirsiniz. Güzel Bir Çalışma Yaptık İnşallah O Kısımları Beğenirsiniz.

[ ] Sekmeler Yer Alan #Değer! , #Sekme! Gibi Yazılar Görebilirsiniz. Bazılarını Kaldıramadık Onlar Hata Değildir. Veri Girilmediğinden Dolayı Veri Çekemediğinden Kaynaklıdır. Veri Girildiğinde Tamamen Kalkacaktır.

[ ] Bu Çalışmam İçin Yorumlarınızı Aşağıdaki Bağlantılardan Ulaşabilirsiniz. Mutlaka Bizlere Yazın Bu Çalışmamızı Geliştirmek Adına

[ ] Versiyon 02 Çalışmamız Deneme Yapmış Öğretmenlerimiz İçin Optik Okuyucu Olmayan Okullarımız İçin Bizler Çalışma Yapacağız Öğrenci İsimlerini Doğru/Yanlış Sayılarını Yazarak LGS Formatında Hazırlanmış Şekilde Sunacağız . Çünkü En Küçük ve En Yüksek Not Ortalamasını Bilindiğinden Dolayı Hesaplama Kolay Olacaktır.

Bu Çalışma LGS PUAN HESAPLAMA 2020, VERİ ANALİZİ , DASHBOARD ÇALIŞMASI Versiyon 01 Adlandırılmıştır. 21.11.2020


Dosya_turu

excell 


Indirme_linki

Dosya Adı Dosya Boyutu: İndirme Sayısı:
512.48 KB 196Uyari

Bu Çalışma Tamamen Kpss Teknik Aittir. İzinsiz Paylaşılması Yasaktır. 
Yorumlarınızı Mutlaka Bekliyoruz . . . 
   


  Saatlik Ders Programı
Yazar: Kpss Teknik - 06.11.2020, Saat: 20:33 - Forum: Özel Ders Programları - Yorum Yok


Ders

REHBERLİK

Aciklama

Saatlik Ders Programı


Dosya_turu

PDF 


Indirme_linkiDosya Adı Dosya Boyutu: İndirme Sayısı:
4.99 MB 47Uyari

Yorumlarınızı Mutlaka Bekliyoruz . . . 


  Kpss 2021 Kaynak Takip Çizelgesi
Yazar: Kpss Teknik - 06.11.2020, Saat: 20:30 - Forum: Özel Ders Programları - Yorum Yok


Ders

REHBERLİK

Aciklama

Kpss 2021 Kaynak Takip Çizelgesi


Dosya_turu

PDF 


Indirme_linkiDosya Adı Dosya Boyutu: İndirme Sayısı:
1.32 MB 78Uyari

Yorumlarınızı Mutlaka Bekliyoruz . . . 


  Haftalık Ders Çalışma Şablonu
Yazar: Kpss Teknik - 06.11.2020, Saat: 20:28 - Forum: Özel Ders Programları - Yorum Yok


Ders

REHBERLİK

Aciklama

Haftalık Ders Çalışma Şablonu


Dosya_turu

PDF 


Indirme_linki

Dosya Adı Dosya Boyutu: İndirme Sayısı:
2.27 MB 74

Uyari

Yorumlarınızı Mutlaka Bekliyoruz . . . 


  Günlük Yapılacak Listesi
Yazar: Kpss Teknik - 06.11.2020, Saat: 20:25 - Forum: Özel Ders Programları - Yorum Yok


Ders

REHBERLİK

Aciklama

Sınavlara hazırlanan arkadaşlar için günlük yapılacak listesi hazırlamasına kolaylık sağlaması adına yapılmış bir çizelgedir.


Dosya_turu

PDF 


Indirme_linki


Dosya Adı Dosya Boyutu: İndirme Sayısı:
1.67 MB 94
Uyari

Yorumlarınızı Mutlaka Bekliyoruz . . . 


  Eğitim Bilimleri ve Gy-GK Deneme Takip Çizelgesi
Yazar: Kpss Teknik - 06.11.2020, Saat: 20:19 - Forum: Özel Ders Programları - Yorum Yok


Ders

REHBERLİK

Aciklama

Merhaba Arkadaşlar sizler için Kpss Teknik ailesi olarak sizler için Eğitim Bilimleri ve Genel Kültür / Genel Yetenek olarak Deneme Takip Çizelgesi Paylaşıyorum inşallah işinize yarar


Dosya_turu

PDF 


Indirme_linki


Dosya Adı Dosya Boyutu: İndirme Sayısı:
4.8 MB 78
Uyari

Yorumlarınızı Mutlaka Bekliyoruz . . . 


 
Hoşgeldin, Ziyaretçi
Sitemizden yararlanabilmek için Kayıt olmalısınız.

Kullanıcı Adınız:
  

Şifreniz:
  

Forumda Ara

(Gelişmiş Arama)

Forum İstatistikleri
» Toplam Üyeler: 22,638
» Son Üye: Nahibe
» Toplam Konular: 610
» Toplam Yorumlar: 911

Detaylı İstatistikler

Kimler Çevrimiçi
Toplam: 17 kullanıcı aktif
» 0 Kayıtlı
» 16 Ziyaretçi
Yandex Bot